Ogłoszenia parafialne na 1 Tydzień Adwentu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 1 Tydzień Adwentu
  1. Rozpoczynamy czas Adwentu. Czas bezpośredniego przygotowania do świętowania Narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zachęcamy do wysiłku duchowego, szczególnie dzieci, przez uczestnictwo w codziennych Roratach.

  2. Dzisiejszej niedzieli, 2. grudnia, zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu.

  3. Za tydzień, w 2. Niedzielę Adwentu zbiórka na Kościół na Wschodzie.

  4. W czwartek 6. grudnia, przypada wspomnienie św. Mikołaja. Jak co roku i do nas przybędzie św. Mikołaj. Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym, który zapewne i w tym roku obdarzy nas wspaniałymi prezentami.

  5. W piątek 7. grudnia, przypada pierwszy piątek miesiąca i odwiedziny chorych z Komunią Chorych. Jak co roku, przed samymi świętami odwiedzimy chorych jeszcze raz, w piątek 21. grudnia.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa: rodziny Nikiel, Kern i Larysz wg nr. 6, 8 i 11.

  7. Zachęcamy do nabywania świec Caritas jako wigilijnego dzieła pomocy dzieciom w cenie 5 zł.

  8. Jeżeli ma ktoś do podarowania choinki do kościoła na Boże Narodzenie, to bardzo proszę o zgłoszenie. W tym roku ustawieniem choinek zajmie się Mochów.

  9. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.