Ogłoszenia Duszpasterskie na Boże Narodzenie i Oktawę

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na Boże Narodzenie i Oktawę
  1. Jutro, 26. grudnia w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Wydział Teologiczny w Opolu.

  2. W dniu 27. grudnia w święto św. Jana Apostoła, patrona naszego proboszcza O. Jana, zapraszamy na wieczorną Mszę św. do wspólnej modlitwy w intencji naszego proboszcza. Na tej Mszy tradycyjnie też będziemy święcić wino ku czci św. Jana Apostoła.

  3. W dniu 28. grudnia, w święto Świętych Młodzianków zapraszamy dzieci na wieczorną Mszę św. ze specjalnym błogosławieństwem dzieci.

  4. Za tydzień 1. stycznia w Nowy Rok zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  5. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy z Mochowa, rodziny: Zbierzak, Barnicki i Polak numery: 61, 61c i 61b.

  6. Bóg zapłać za wszelkie dobro, złożone ofiary, dary oraz waszą życzliwość. Niech nasz Pan błogosławi wam wszystkim, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.

 

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO