Ogłoszenia duszpasterskie na 6 Niedzielę Wielkanocną

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 6 Niedzielę Wielkanocną
  1. Dzisiejszej niedzieli, 26. maja zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem tzw. jałmużna postna z całego roku.

  2. Za tydzień 2. czerwca zostanie przeprowadzona przed kościołem dodatkowa zbiórka na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne oraz na Świątynię Opatrzności Bożej.

  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  4. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. Msze przebłagalne o urodzaje, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, odprawiane będą w wioskach.

  5. W dniu 27. maja (poniedziałek) od godz. 14:00 w przychodni lekarskiej „Zdrowie” przy ul. Targowej 6 w Głogówku, odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

  6. W piątek 31. maja o godz. 9:00, odbędą się comiesięczne odwiedziny chorych z Komunią Świętą.

  7. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Janik, Macioszek i Kontny wg nr. 33, 52 i 51.

  8. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.