Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Tydzień Adwentu i Boże Narodzenie

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Tydzień Adwentu i Boże Narodzenie
  1. Dzisiejszej niedzieli, 20. grudnia została przeprowadzona comiesięczna zbiórka w kopertach na remont muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy radę parafialną na spotkanie w refektarzu klasztornym.

  2. Komunia Chorych przed Świętami Bożego Narodzenia będzie w poniedziałek 21. grudnia od godz. 9:00.

  3. Dziękujemy za dotychczasowe sprzątanie kościoła. Do sprzątania w poniedziałek 21. grudnia zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Kontny, Pelka i Czichon wg numerów 65, 66 i 67.

  4. Kolekta z pasterki przeznaczona jest. jak co roku na Diecezjalną Fundację Ochrony Życia, a w drugi dzień świąt zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem Wydział Teologiczny w Opolu.

  5. W niedzielę 27. grudnia przypada Święto Świętej Rodziny. Uroczyste błogosławieństwo rodzin na każdej Mszy św. Jest to zarazem dzień św. Jana Apostoła – patrona naszego proboszcza O. Jana Tyburczego. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godzinie 10:00, którą będziemy celebrować w intencji naszego solenizanta.

  6. W tym roku zgodnie z zarządzeniem władz państwowych i Biskupa Opolskiego nie będzie odwiedzin duszpasterskich, czyli tradycyjnej Kolędy. Msze tzw. pokolędowe w intencji błogosławieństwa poszczególnych wiosek odbędą się w swoim czasie w styczniu.

  7. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. pani Maria Hyla. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci.

  8. Bóg zapłać za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Maryja prowadzi was wszystkich do Jezusa.