Ogłoszenia duszpasterskie na 4. Niedzielę Zwykłą

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 4. Niedzielę Zwykłą
  1. We wtorek 2. lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszach św. poświęcenie gromnic, na wieczorną Mszę św. zapraszam szczególnie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. W tym dniu obchodzi się także w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na klasztory klauzurowe.

  2. W środę 3. lutego na Mszach św. błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Błażeja – Patrona od chorób gardła.

  3. W piątek 5. lutego na Mszach św. poświęcenie chleba i wody z racji wspomnienia św. Agaty.

  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca – odwiedziny osób starszych i chorych z Panem Jezusem w piątek od godz. 9:00. Na Mszach św. wieczornych nabożeństwa wynagradzające.

  5. W sobotę zapraszamy mieszkańców Leśnik do rozebrania dekoracji choinkowych o godz. 9:00.

  6. Następnej niedzieli 7. lutego zostanie przeprowadzona dodatkowa, comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  7. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w sobotę od godz. 11:00 zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Bernardt, Grzywa i Bernard wg numerów 93, 94 i 96.

  8. Bóg zapłać za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Maryja prowadzi was wszystkich do Jezusa.