Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 Niedzielę Wielkanocną

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 Niedzielę Wielkanocną
  1. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na wieczorne Msze św. z nabożeństwem majowym.

  2. W tym tygodniu w Głogówku w kościele parafialnym nasza młodzież przystąpi do sakramentu bierzmowania w czwartek 4. maja o godz. 16:00. Kartki do bierzmowania można już odbierać u O. Mateusza.

  3. Również w czwartek 4. maja obchodzimy wspomnienie św. Floriana – święto patronalne wszystkich strażaków. Na Mszę św. w intencji naszych strażaków i ich rodzin zapraszamy na godz. 8:30.

  4. W piątek 5. maja przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 9:00.

  5. Następnej niedzieli 7. maja zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  6. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic rodziny: Gregarek, Gruchman i Karwat numery 59, 60 i 61.

  7. Bóg zapłać za wszelkie dobro, złożone ofiary, dary oraz waszą życzliwość. Niech nasz Zmartwychwstały Pan błogosławi wam wszystkim, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.

 

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO