Ogłoszenia duszpasterskie na 30 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 30 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 27. października, zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na misje.

  2. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych, a w sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Wierni, którzy nawiedzą kościół w te dni mogą dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Można go uzyskać raz dziennie. Warunki: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego, przystąpienie do sakramentu pokuty i przyjęcie Komunii Świętej. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz w dniach od 1. do 8. listopada, mogą także uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych.

  3. Ze względu na wypadającą w pierwszy piątek Uroczystość Wszystkich Świętych, odwiedziny chorych z Komunią Św. odbędą się w czwartek 31. października od godz. 9:00.

  4. Za tydzień, w niedzielę 3. listopada zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.

  5. W dniach 11. – 13. listopada O. Krzysztof organizuje wycieczkę autokarową szlakiem sanktuariów świętokrzyskich. Zwiedzać będziemy Opactwo na Świętym Krzyżu, Sanktuarium Świętej Katarzyny, Matki Bolesnej Gór Świętokrzyskich w Kałkowie-Godowie, Opactwo Cysterskie Wąchock, Tarczek, Bodzentyn, Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej i inne atrakcyjne miejsca. Nocleg u stóp Łysicy. Cena 350 zł. Zapraszamy wszystkich chętnych.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w czwartek zapraszamy mieszkańców z Leśnik: rodziny Hajnsz, Urbanek i Grzesik wg nr. 8, 21 i 3a.

  7. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.