Ogłoszenia Duszpasterskie na 29 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na 29 Tydzień Zwykły

[/ap_tagline_box]

  1. Dzisiejszej niedzieli 22. października zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Misje.

  2. Za tydzień w naszej parafii zostaną przeprowadzone Misje Parafialne. Misje rozpoczną się nabożeństwami niedzielnymi 29. października i potrwają 3. listopada. Misje przeprowadzi ojciec naszej wspólnoty klasztornej O. Krzysztof Kowalski. Szczegółowy plan misji znajduje się w harmonogramie Mszy św.

  3. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Można już składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Poniedziałek Kiermaszowy. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Ofiara za wypominki roczne tradycyjnie niech stanowi równowartość ofiary za Mszę Świętą. Przy wypominkach rocznych prosimy o dopisanie godziny Mszy św., przed którą mają być czytane. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  4. Przypominamy o regulowaniu opłat za groby. Grób pojedynczy to 15 zł za rok, a podwójny 30 zł.

  5. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Błażejowic rodziny: Speich, Kunert i Langer numery 16, 18 i 19.

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO