Ogłoszenia Duszpasterskie na 22 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na 22 Tydzień Zwykły

[/ap_tagline_box]

  1. Dzisiejszej niedzieli 3. września zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  2. W piątek 8. września obchodzimy Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zwane tradycyjnie Świętem Matki Bożej Siewnej. Na Mszach św. będziemy święcić ziarno przeznaczone na siew.

  3. W piątek 8. września na wieczorną Mszę św. szkolną zapraszamy nauczycieli, młodzież i dzieci, aby modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Pierwszoklasistów zapraszamy z nowymi tornistrami i przyborami szkolnymi, aby je pobłogosławić.

  4. Również w piątek 8. września po Mszy św. szkolnej zapraszamy rodziców dzieci mających przyjąć Pierwszą Komunię Św. w przyszłym roku szkolnym, na krótkie spotkanie w klasztorze.

  5. Za tydzień 10. września zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na remont dachu kościelnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy radę parafialną na zebranie w refektarzu klasztornym.

  6. Tegoroczne dziękczynienie za zebrane plony – Dożynki, obchodzić będziemy 17. września. Prosimy poszczególne wioski o udekorowanie swoich ołtarzy – ołtarz główny w tym roku dekoruje Mochów.

  7. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Leśnik rodziny: Wieczorek, Stosiek i Hyla numery: 13a, 14 i 15.

  8. Bóg zapłać za wszelkie dobro, złożone ofiary, dary oraz waszą życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi wam wszystkim, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO