Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Tydzień Bożego Narodzenia

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Tydzień Bożego Narodzenia
  1. Dzisiaj, 5. stycznia zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  2. Jutro w Uroczystość Objawienia Pańskiego zostanie przeprowadzona tradycyjna już zbiórka przed kościołem na wsparcie misji. Zapraszamy do wzięcia udziału w orszaku Trzech Króli na Mszy św. o godz. 10:00. Po Mszy św. dzieci z naszej parafii zaprezentują jeszcze raz widowisko słowno-muzyczne na temat Bożego Narodzenia.

  3. W sobotę, 11. stycznia rozpoczynamy coroczne, dziewięciodniowe przygotowanie nowennowe przed Uroczystością św. Pawła I Pustelnika, tzw. Pawełki. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Błażejowic: rodziny Bernardt, Bednarz i Bochenek wg nr. 27, 28 i 29 a.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.