Ogłoszenia duszpasterskie na 17 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 17 Tydzień Zwykły
  1. Po raz kolejny zostanie przeprowadzona w naszej parafii zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Przechody z tegorocznej akcji pozwolą na wsparcie zakupu inkubatorów do szpitala prowadzonego przez siostry Orionistki na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Stary sprzęt prosimy przywozić do klasztoru od 12. do 24. sierpnia.

  2. Za tydzień w niedzielę 4. sierpnia zostanie przeprowadzona comiesięczna dodatkowa zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne w Opolu.

  3. W tym tygodniu wypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią Świętą w piątek od godz. 9:00.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Staffa, Mijacz i Baron wg nr. 73, 71 i 71a.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.