Ogłoszenia duszpasterskie na 1. Niedzielę Zwykłą

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 1. Niedzielę Zwykłą
  1. Zapraszamy serdecznie na Mszę św. wieczorną w piątek 15. stycznia o godz. 17:00. Dzień ten jest dniem ustanowienia sanktuarium w naszym kościele parafialnym. Dekretem Ks. Bpa Andrzeja Czai nasz kościół został uhonorowany tym zaszczytnym tytułem i podniesiony do rangi Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej.

  2. W tym tygodniu na wieczornych Mszach św. będziemy modlić się śpiewając hymny ku czci św. Pawła I Pustelnika – Patriarchy Zakonu Paulinów. Uroczystość ku czci św. Pawła – nasz doroczny odpust parafialny – odbędzie się w niedzielę 17. stycznia o godz. 10:00. Zapraszamy serdecznie orkiestrę parafialną oraz całą parafię.

  3. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia nie będzie wspólnego biesiadowania w refektarzu klasztornym.

  4. Ostatnia Msza pokolędowa w intencji mieszkańców Błażejowic zostanie odprawiona w niedzielę 17. stycznia o godz. 8:30. Za wszelkie złożone ofiary pieniężne składam wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

  5. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Zimnik, Staffa i Mijacz wg numerów 68, 73 i 71.

  6. Bóg zapłać za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Maryja prowadzi was wszystkich do Nowonarodzonego Jezusa.